Activiteitenkalender

Friday, 24 January 2020 De Kamp Bestuur/even.comm Jaarvergadering /nieuwjaarsreceptie
Saturday, 25 January 2020 Kelpen Niels Brouwdag Brand bierbrouwwedstr.
Sunday, 2 February 2020 Nederweert Henri De wijnbouwagenda
Thursday, 13 February 2020 De Kamp Tinus / Niels oefenavond wijnkeurgroep + Receptoverleg brouwdag 8 maart
Monday, 2 March 2020 De Kamp Wilma Likeurbijeenkomst
Saturday, 7 March 2020 Pey J Goldsteyn Wintersnoei
Sunday, 8 March 2020 Kelpen Niels Open brouwdag
Saturday, 14 March 2020 Boomgaard Karel snoeien
exacte dd nog niet bekend Stevensweert IKL IKL/plantdag
Thursday, 19 March 2020 De Kamp Tinus oefenavond wijnkeurgroep
Saturday, 21 March 2020 De Kamp Tinus Vakbijeenkomst Wijn
Saturday, 28 March 2020 Swalmen Niels Excursie Moutfabriek Swalmen
Sunday, 12 April 2020 Eynderhoof Niels Praktijkdag bierbrouwcursus
Thursday, 16 April 2020 De Kamp Tinus oefenavond wijnkeurgroep
Friday, 8 May 2020 De Kamp Tinus/Wiel Proeverij
Monday, 18 May 2020 De Kamp Wilma Likeurbijeenkomst
Wednesday, 3 June 2020 Eynderhoof Niels Verdiepingsavond Eynderhoof
Thursday, 11 June 2020 De Kamp Tinus oefenavond wijnkeurgroep
Friday, 26 June 2020 De Kamp Tinus vakbij wijn
Sunday, 28 June 2020 Eynderhoof Niels Brouwdemo complete gilde
Monday, 17 August 2020 De Kamp Wilma Likeurbijeenkomst
Thursday, 27 August 2020 Roermond NIels Brouwdemo op hop van Zegen
? September 2020 Beesel Karel/Niels/Tinus Streekmarkt
Friday, 11 September 2020 De Kamp Tinus / Niels Keuren cursistenwijn + Receptoverleg Meesterproef Bierbrouwers
Friday, 25 September 2020 De Kamp Tinus/Miro Proeverij
Sunday, 27 September 2020 Eynderhoof Niels Brouwdag Meesterproef
Eerste weekend oktober 3/4 - okt 2020 Boomgaard Karel Fruit plukken boomgaard
Thursday, 8 October 2020 De Kamp Tinus oefenavond wijnkeurgroep
Sunday, 18 October 2020 Extern Even comm Gildefeest
Wednesday, 21 October 2020 Maasbracht Niels Receptoverleg brwdag 15 nov.
Oktober definitieve datum nog te bepalen Boomgaard Karel Fruit Persen boomgaard
Sunday, 8 November 2020 De Kamp Tinus Wijnkeuring
Sunday, 15 November 2020 Kelpen Niels Brouwdag en bottel meesterproef
Monday, 23 November 2020 De Kamp Wilma Likeurbijeenkomst
Friday, 11 December 2020 De Kamp Tinus / Niels Jaarafsluiting Keurmeesters wijn + Alg Proefav bierbrouwers met certificaat uitreiking
Friday, 29 January 2021 De Kamp Bestuur Nieuwjaarsreceptie /Jaarvergadering